קבוצת הריצה של
פתח תקווה, גני תקווה וקריית אונו ​

חולמים להתחיל לרוץ? אנחנו פה בשבילכם!!  

אבירם אדרי | מאמן הקבוצה

מאמן ריצה מוסמך, בן 44 ואבא ל-3 ילדים מדהימים. 

בשנים האחרונות אני עוזר לאנשים שחולמים לרוץ ומתקשים לעשות את זה לבד. לבנות בטחון, לשבור את החומות ולסגל לעצמם אורח חיים בריא ותחושת מסוגלות דרך עולם הריצה. 

ב-2016 הקמתי את קבוצת הריצה הראשונה שלנו - Run Positive בכפר גנים פ״ת ולאחריה קבוצה אחות בגני תקווה. הקבוצות שלנו נועדו לאנשים בדיוק כמוך, את שרוצה להתחיל ואין לך מושג איך, אתה שאין לך אמון בעצמך מתוך מחשבה שהריצה שייכת רק לאנשים שיודעים לרוץ, גם אני חשבתי פעם ככה... אבל אני פה להגיד לך שאלו רק האמונות המגבילות שלנו שמונעות מאיתנו להצליח ושיש לך את היכולת, בדיוק כמו לכל אחד ואחת מהמתאמנים הנהדרים שלנו . 

במהלך שש השנים האחרונות עשרות רבות ממתאמני Run Positive שהתחילו ממש מהספה בסלון הגיעו לרוץ מרחקים של 5 ק״מ, 10 ק״מ, חצי מרתון ומרתון והשתתפו בתחרויות ומרוצים בארץ ובעולם.

בזכות העבודה המשותפת והייחודית כל כך לקבוצת הריצה שלנו, בזכות ההבנה שאצלנו מה שחשובה היא הדרך ולא התוצאה הסופית, המתאמנים שלנו מדווחים על שינוי עצום שחל אצלם בכל הקשור למשמעת העצמית שלהם, לאמונה, לבטחון העצמי, ביכולת להציב יעדים ולעמוד בהם ובתחושת המסוגלות האישית.

אז מה שנשאר לי כרגע זה רק להזמין אותך לאימון היכרות, פשוט להגיע ולהרגיש את הקבוצה המדהימה הזאת שהיא משפחה אחת גדולה ואמיתית ולהתחיל במסע שישנה את חייך.
 

WhatsApp Image 2022-07-12 at 10.35.45.jpeg
NIS_6830.JPG

קבוצות הריצה של Run Positive

גני תקווה

  קבוצת הערב של גני תקווה וקרית אונו מתאמנת בימי ראשון ושלישי מ-19:30 עד 20:30 

פתח תקווה

  קבוצת הערב מתאמנת בכפר גנים בפ"ת ומתאמנת בימי ראשון ושלישי מ-21:00 עד 22:00 

  למה כדאי לכם לרוץ איתנו?

מה המטרה שלכם?

לא קמים מהספה? חולמים לרוץ 5 ק"מ בפעם הראשונה? רוצים לרוץ 10 ק"מ? ואולי חצי מרתון? או שאולי אתם צריכים הכנה למרוצים? אתם תחלמו את המטרה ואנחנו נדאג להוביל ולהראות לכם את הדרך.

תוכנית אימון אישית לכל מתאמן

אנו מודעים לכך שלכל מתאמן יש מטרות אישיות ולכן הוא זקוק לתוכנית אימונים אישית. רק אצלנו תקבלו תוכנית אימון מקצועית שתפורה עליכם באופן אישי, אשר נבנית ע"י מאמן ריצה מוסמך ושמטרתה היא לעזור לכם להגשים את המטרות ולהגיע ליעדים שהצבתם לעצמכם. 

כל אימון הוא חגיגה

אימוני כח, עליות, אינטרוולים, שינויי קצב... לא משנה איזה אימון תעברו איתנו- כל אימון הוא חגיגה אמיתית עם הרבה כיף והנאה. 

קבוצה שהיא משפחה אמיתית

ריצה היא אמנם ספורט אינדיבידואלי, אבל כשעושים אותה יחד עם חברים טובים הדבר הופך להרבה יותר קל ומהנה. אצלנו הקבוצה היא משפחה אמיתית, מכילה ותומכת.

יחס אישי וליווי מקצועי

אמנם אנחנו קבוצת ריצה, אבל אנחנו מבינים שכל מתאמן מתמודד עם אתגרים אחרים. אצלנו לא "תיבלעו" בתוך הקבוצה!! המאמנים שלנו ידחפו, יעודדו, וילוו אתכם בכל בעיה, בסבלנות ובמקצועיות.

 

 

בריאות חברים, בריאות

הוכח שאנשים שעושים ספורט לא רק מאושרים יותר אלא גם בריאים יותר.

הריצה תורמת לויסות משקל תקין, במהלך הריצה תשפרו את יעילות אספקת החמצן למערכות הגוף ותשפרו את יכולות הסיבולת של הלב והריאות.

WhatsApp Image 2019-10-02 at 16.05.46.jpeg

חברי הקבוצה מספרים

קבוצה מדהימה!!
התחלתי לרוץ ממש מ-0

לפני 10 חודשים ובעוד כמה ימים ארוץ לראשונה בחיי 21 ק"מ 
במרתון תל אביב.
Run Positive זו קבוצת ריצה שהיא
משפחה אחת גדולה
תודה אבירם על הכל, בזכותך הגשמתי חלום!

דותן

הוד השרון

WhatsApp Image 2017-12-27 at 08.10_edited.jpg

לפני חמישה חודשים נגמרו לי סוף סוף התירוצים והגעתי אליך לקבוצה, לא לפני שהזהרתי אותך קודם: אני לא מסוגלת לרוץ 20 מטר!! בקיצור, אתמול סיימתי 10 ק"מ בפעם הראשונה.
אין כמוך אבירם!!! תודה על האמונה, העידוד, העזרה והסבלנות

יעל

פתח תקווה

d4e18e1b-133c-48d7-8921-1fd237897fb8_edited.jpg

מאוד ממליצה!!!!!

אבירם הצליח לגרום לי להגשים חלום ולרוץ 10 ק"מ במרוץ הלילה של תל אביב תוך 4 חודשים. אבירם מקצועי, תומך, מקשיב, מרגיע כשצריך, אך יחד עם זאת הוא דוחף ומביא להישגים. הוא לא מוותר לך ולא מוותר עליך!
וגם  הקבוצה עצמה מדהימה!!

עמית

קרית אונו

WhatsApp Image 2017-12-27 at 08.10_edited.jpg
image14.jpeg

לתיאום אימון הכרות ללא התחייבות! 

השאירו פרטים או דברו איתנו

אבירם אדרי

  • קבוצת ריצה run positive
  • Facebook

טופס