מועדון הריצה של פתח תקווה, גני תקווה וקריית אונו ​

חולמים להתחיל לרוץ?  אנחנו פה בשבילכם!!  לתיאום אימון הכירות חינם השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם.

"קבוצה מדהימה!! התחלתי לרוץ מ-0 לפני 10 חודשים ובעוד כמה ימים ארוץ לראשונה בחיי 21 ק"מ   במרתון תל אביב . זו קבוצת ריצה שהיא משפחה אחת גדולה.  תודה אבירם" 

דותן

הוד השרון

"לפני חמישה חודשים נגמרו לי סוףסוף התירוצים והגעתי אליך לקבוצה, לא לפניי שהזהרתי אותך קודם : אני לא מסוגלת לרוץ 20 מטר!! בקיצור , אתמול סיימתי 10 ק"מ בפעם הראשונה . אין כמוך אבירם !!! תודה על האמונה, העידוד , העזרה והסבלנות " 

יעל

פתח תקווה

"מאוד ממליצה!!!!! אבירם הצליח לגרום לי להגשים חלום ולרוץ 10 ק"מ במרוץ הלילה של תל אביב תוך 4 חודשים .
אבירם מקצועי, תומך ,מקשיב, מרגיע כשצריך, אך יחד עם זאת הוא דוחף ומביא להישגים . הוא לא מוותר לך ולא מוותר עליך! וגם  הקבוצה עצמה מדהימה !!"

עמית

קרית אונו

:קבוצות הריצה שלנו 

 קבוצת ריצה בגני תקווה

קבוצת הערב של גני תקווה וקריית אונו  מתאמנת בימי ראשון ושלישי מ-19:30 עד 20:30

   קבוצת ריצה בפתח תקווה

  קבוצת הערב מתאמנת בכפר גנים בפ"ת ומתאמנת בימי ראשון ושלישי מ-21:00 עד 22:00 

  למה כדאי לכם לרוץ איתנו ?

02

קבוצה שהיא משפחה אמיתית 

ריצה היא אמנם ספורט אינדיבידואלי , אבל כשעושים אותה יחד עם חברים טובים הדבר הופך להרבה יותר קל  ומהנה. אצלנו הקבוצה היא משפחה אמיתית , מכילה ותומכת.

01

מה המטרה שלכם ?

לא קמים מהספה? חולמים לרוץ 5 ק"מ בפעם הראשונה? רוצים לרוץ 10 ק"מ? ואולי חצי מרתון? או שאולי אתם צריכים הכנה למרוצים? אתם תחלמו את המטרה ואנחנו נדאג להוביל ולהראות לכם את הדרך.

04

יחס אישי וליווי מקצועי 

אמנם אנחנו קבוצת ריצה, אבל אנחנו מבינים שכל מתאמן מתמודד עם אתגרים אחרים . אצלינו לא "תיבלעו" בתוך הקבוצה!! המאמנים שלנו ידחפו, יעודדו, וילוו אתכם בכל בעיה, בסבלנות ובמקצועיות . 

03

תוכנית אימון אישית לכל מתאמן 

אנו מודעים לכך שלכל מתאמן יש מטרות אישיות ולכן הוא זקוק לתוכנית אימונים אישית . רק אצלינו תקבלו תוכנית אימון מקצועית  שתפורה עליכם באופן אישי, אשר נבנית ע"י מאמן ריצה מוסמך ושמטרתה היא לעזור לכם להגשים את המטרות ולהגיע ליעדים שהצבתם לעצמכם . 

06

בריאות חברים  בריאות...

הוכח שאנשים שעושים ספורט לא רק מאושרים יותר אלא גם בריאים יותר.

הריצה תורמת לויסות משקל תקין, במהלך הריצה תשפרו את יעילות אספקת החמצן למערכות הגוף ותשפרו את יכולות הסיבולת של הלב והריאות.

05

כל אימון הוא חגיגה 

אימוני כח, עליות, אינטרוולים , שינויי קצב...לא משנה איזה אימון תעברו איתנו- כל אימון הוא חגיגה אמיתית עם הרבה כיף והנאה. 

לתיאום אימון הכירות ללא התחייבות!
 השאירו פרטים או חייגו לאבירם 052
-8411090